Podnikání v oblasti kybernetické bezpečnosti a skvělé zkušenosti

Naším posláním je pomáhat průkopnickým společnostem utvářet jejich budoucnost pomocí inovativních, promyšlených a bezpečných řešení Společnostem vytvářet přizpůsobená řešení vývoje softwaru.

Zmírnění kybernetické bezpečnosti a vývoj hloubkových řešení obrany

Zaručit software je v podstatě nemožné, zvláště když si uvědomíte, že většina softwarových projektů závisí na tisících, ne-li tisících komponent třetích stran. Zmírnění kybernetické bezpečnosti na celé platformě, známé také jako hloubková řešení, pomáhají předcházet zranitelnostem, které lze použít při útocích.

Kybernetická bezpečnost

Odborný návrh a nasazení vlastního softwaru vyladěného pro optimální zabezpečení a soukromí během vývoje.

naše kurzy

Jsme zákaznicky orientovaná společnost a neustále se snažíme nabízet nové a lepší služby. Hodně investujeme do inovací a vývoje nových nabídek. Chcete se dozvědět více o našich současných službách? Neváhejte a sledujte.

Podnikání a rozvoj podnikání

Vyškolíme vás, abyste si osvojili podnikatelského ducha a získali základní podnikatelské dovednosti. Každý z nás by měl rozumět základům podnikání.

Služby podnikání a cirkulární ekonomika

Analýza podnikání v oblasti služeb a oběhové ekonomiky společně vytváří obchodní ekosystémy a inovace služeb

Důsledné zabezpečení

Inovační řešení, která podporují realizaci bezpečnosti občanů ve spolupráci s úřady, firmami, kraji, výzkumnými organizacemi.

Doporučení

Nabízíme bezkonkurenční zákaznický servis s hlubokými zkušenostmi a vytváříme webové stránky, které vám pomohou generovat příjem. Spolupracovali jsme s mnoha společnostmi a specializujeme se na tvorbu webových řešení na míru. Přečtěte si některé zkušenosti našich zákazníků!

Simon Ekpa Kurzy kybernetické bezpečnosti

Jsou přátelští a mají nejnovější technologické trendy, aby byly webové stránky vaší společnosti aktuální, a doba obratu je neuvěřitelná. Začněte vyvíjet integrovaný produkt a základnu kódu, kterou lze využít ve všech stávajících i budoucích službách. Opravdu vědí své.

Walter Fondo priorita vedení

Jejich ceny jsou skvělé a služba je ještě lepší. Velmi reagují na všechny vaše potřeby. Jejich produkty byly skvělé a nabízejí širokou škálu příležitostí k rozvoji vašeho podnikání. Opravdu o tom vědí své. Jsou přátelští a mají nejnovější technologické trendy, aby udrželi vaše firemní webové stránky aktuální.

  Umožněte lidem dělat lepší, chytřejší a rychlejší kybernetická rozhodnutí.

  Missing Link nabízí přizpůsobené modulární programy Cyber ​​​​Security Awareness, které zahrnují:

  Všichni útočníci jsou motivováni různými cíli/cílemi. Školení vám pomůže pochopit, kdo jsou potenciální útočníci a co chtějí. Jakmile to dokážete, budete moci lépe zacílit své obranné buffy. To by mělo být provedeno jako holistické cvičení, které zahrnuje technologii, lidi a procesy. Školení o kybernetické bezpečnosti je důležitou součástí posilování obranné vrstvy zaměstnanců.

  Phishing je velmi jednoduchý, s malým úsilím a rizikem pro útočníky. Útočníkovi stačí k úspěchu pouze jeden e-mail. Jakmile útočník provede průzkum zamýšleného příjemce, je kontextový a načasovaný. Pokud je (a často je) příjemce podveden, útočník dosáhne svého cíle a příjemce je oklamán, aby odhalil transakci, čímž často zruší vaše zásady poskytnutím informací, používáním systémů/dat nebo přijímáním podvodných plateb.

  Identifikujte kybernetické hrozby

  Pomozte svým zaměstnancům pochopit a identifikovat běžné bezpečnostní hrozby.

  Lepší kybernetická rozhodnutí

  Dejte jim příležitost učinit správné rozhodnutí, když zaznamenají hrozbu.

  Zlepšit kybernetickou bezpečnost

  Posílejte nejslabší vrstvu vaší kybernetické bezpečnosti – své lidi.

  Vyplňte níže uvedený formulář a zjistěte více o kybernetické bezpečnosti.

   Řekni nám, proč chceš studovat?

   Shopping Basket